środa, 20 kwietnia 2011

Metoda gazetowa

Powszechnie znana wśród lakieromaniaczek jednak wśród zwykłych śmiertelników wciąż budzi kontrowersje i popłoch a nawet częściej zachwyt. Sama poznałam ją na wizazu i po kilku próbach zaczęło mi wychodzić. Gdy pierwszy raz moje koleżanki zobaczyły gazetowe literki na moich paznokciach nie mogły pojąć jak to znalazło się na nich. Nawet moje tłumaczenia nie przez wszystkie były akceptowane( to tak jak z olejowaniem włosów, jak komuś mówię to się puka po głowie albo nie dowierza:)) Dziś pokażę wam moje ulubione zdobienie gazetowe które wywołało zainteresowanie wszystkich z którymi na ten czas miałam doczynienie. niestety tylko raz udało mi się znaleźć 10 tematycznie zgranych i pasujących fragmentów gazety. Nie posiadałam wtedy aparatu więc musicie zadowolić się skanem( to znaczy wcale nie musicie się nim zadowolić ale miło by było bo nic innego nie mam:D)

Wracam do tego zdjęcia z wielkim sentymentem.  Niestety jakość nie jest z rewelacyja ale tyko takie wspomnienie mi pozostało:) 

13 komentarzy:

 1. dziękuję:) Żałuje że tylko raz można wykorzystać gazetę:D

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurczę, świetne!!:) tez kiedys wykorzystam ten sposób, tylko pewnie mi nie wyjdzie ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialneee! :D
  Gdzieś Ty taką gazetę dorwała? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. To było w brawo girl:D i były takie małe obrazki przy horoskopie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ale super Ci wyszło ! :D ja kiedyś próbowałam to raz, że mi się dobrze wszystko nie odbiło to nie pokryłam topem i się zmyło przy myciu naczyć ;).

  Twoje super wyglądają :)

  OdpowiedzUsuń
 6. CUDO !!! Mnie ta metoda nie wychodzi :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale pięknie! Mi średnio wychodzi :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Tusiu poćwiczysz trochę i Ci wyjdzie, mi za pierwszym razem razem nic się nie odbiło ale się nie poddałam i próbowałam rożnymi metodami aż znalazłam swoją:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ależ zabawne:). Pokaż proszę, jak to wychodzi z tekstem!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeju, prześwietnie Ci wyszły te ludziki! Ja próbowałam kiedyś z literkami i jakimiś wzorkami, ale na ludziki nie wpadłam :D

  OdpowiedzUsuń
 11. WOW - nie potrafię nic więcej powiedzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Rewelacyjne pazurki! Słodkie, też takie chcę mieć.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad;)