niedziela, 29 maja 2011

Dzienny słoneczny makijaż

Dzien dobry:)
 Dziś z okazji tego że mam dużo nauki postanowilam się umalowac... tak to czasem bywa że nie można się zmuśić do skupienia nad kartką papieru. Dlatego przygotowałam przynajmniej cos dla was. Codzienny makijaż wykonany kosmetykami sensique ktore wygrałam jakiś czas temu.
Mimo dobrego światła kolory zjadł aparat za co przepraszam. Moze jednak dostrzezecie jego wewnętrzne piekno;) cienie są bardzo fajne, dość intensywne i trzymają się bardzo długo.

13 komentarzy:

 1. ładniutki, taka delikatna morelka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny taki delikatny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może to dziwnie zabrzmi, ale dla mnie jest rozkoszny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem kreska eyelinerem trochę ujmuje temu makijażowi. Na przed ostatnim zdjęciu, gdy patrzysz wprost to kreska bardzo zamyka ci oko. Powinnaś (moim zdaniem oczywiście)robić ją cienką i pogrubić dopiero od 1/3 oka a nie tak jak teraz od 2/3. Żeby nie było że zrzędzę tylko, to rzęsy masz cudowne. Na pierwszym zdjęciu to szczególnie widać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Madlenn dziękuje za opinie;) szczerze powiedziawszy do dopiero uczę się malowac tym eyelinerem bo mam żelowy w słoiczku od niedawna:D jak mi nie równo idzie to muszę pogrubić trochę:D ale pracuje nad tym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękny makijaż!
  I muszę przyznać, że masz przeurocze piegi! :):):)

  OdpowiedzUsuń
 7. bez obrazy ale makijaż zdecydowanie nie nalezy do najlepszych ...

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad;)