piątek, 3 maja 2013

Wyniki urodzinowego konkursu

Miałam ambitne plany zarzucić was postami przez weekend majowy, ale nie wyszło. Po pierwsze zapomniałam, że wszystkie lakiery mam w Warszawie i tutaj do dyspozycji mam tylko te z wiboboxa:p a nie chcę, żebyście miały dość lakierów wibo przeze mnie. Po drugie aparat mi się nie chce łączyć z komputerem stacjonarnym, nie wiem dlaczego. Zmuszona jestem więc użyć zdjęć które mam na komputerze.

Najpierw ogłoszę wyniki konkursu(bo wieczorem możecie liczyć na kolejny:p) Dziękuję wam bardzo bardzo ogromnie za wszie. ystkie ciepłe słowa, wspaniałe prace i odrobinę wysiłku który włożyłyście w tworzene. Bardzo żałuję, że nie jestem milionerką i nie mogę was wszystkie obdarować prezentami, jedyne co mogę dać każdej z was to szczere podziękowania, uśmiech i obiecanie kolejnych możliwości wygrania czegoś u mnie. Wspaniale, że jest was tyle! Wysyłam wam wirtualne uściski! Mam najlepsze obserwatorki na świecie! :D

Przejdźmy do zwycięzców. Było trudno ale wybrałam was dziewczyny bo szczerze się wzruszyłam czytając/oglądając to co zobaczyłam w waszych mailach.

Zestaw nr 1 wygrywa  Kasia G pracą:
"Ewalucjo! ;) 
Nawet nie wiem po co wysyłam tę pracę - wszak jestem absolutnym beztalenciem artystycznym, nie dysponuję dobrym aparatem, programami graficznymi, zdolnościami do rysowania, malowania, stepowania ani tańczenia ;)) A swoim makijażem nawet nie chcę próbować straszyć! Ale jestem wielką fanką bloga i to Ty zachęciłaś mnie do dbania o paznokcie, i - o siebie ogólnie, i dajesz mi pozytywnego kopa na przejście przez codzienność. Więc nie mogłabym sobie odpuścić napisania tutaj choćby po to, żeby Ci podziękować! 
Ewalucja to dla mnie zmiany - zmiany na lepsze. Ale i te zmiany, których się boimy. Albo te, które nie wiemy, czy okażą się dobre, a może tylko się sparzymy. Ale jednocześnie to dla mnie pozytywne podejście do życia, to nadzieja, że wszystko się uda. Tak, jak na zdjęciu, po surowej zimie - zawsze przychodzi wiosna i lato :) To kropelka marzycielstwa i beztroski, odpoczynek w życiu codziennym, ten moment tylko dla siebie. Tak jak - ukochana, mleczna, cynamonowa kawa czy własnoręcznie upieczone ciastka w środku zabieganego dnia. To poszukiwanie siebie i swojego stylu, i chęć do bycia coraz lepszym, dla siebie samego - tak jak na zdjęciach najróżniejszych stylizacji paznokci, od krótkich, bezkształtnych migdałków, do stanu obecnego, prawie udanego. :) To, w końcu, uśmiech na co dzień, zmrużenie oka do rzeczywistości. Taki, jaki wywołuje dostanie od miłej osoby na dobry początek dnia takie tęczowe ciasto, jakie dopiero co dostałam... I, na koniec - to szukanie czegoś, co nam sprawia przyjemność, co bawi, i co cieszy. Nawet jeśli inni mówią, że tak jest dziwnie. Bo wtedy można zobaczyć po prostu więcej. Tak jak mój kot, w swoim dziwacznym punkcie widokowym, na schodach... ;) 
Byłabym zachwycona zestawem numer jeden, chociaż wiem, że nie ma co się łudzić! Ale dziękuję, za to, że dzięki Tobie... Ewaluowałam. ;) 
Kasia. "


Zestaw nr 2 wygrywa Klaudia pracą

Gdybym mogła być Ewalucją jeden dzień, pewnie byłabym Paznokciową Wróżką!

Dlaczego akurat wróżką? Szczerze mówiąc nie wiem ;) Po prostu jak patrzę na zdjęcia Twoich wzorków na paznokciach - dokładność ich wykonania i estetykę to od razu przychodzi mi na myśl mała wróżka, która je namalowała. 


Dziewczyny już do was pisze maila:) Mam nadzieje, że wygrana was ucieszy:*

18 komentarzy:

 1. gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :]
  Gratuluję.
  pretty-and-colour.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. rysunek boski,a praca Kasi bardzo wzruszająca:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Pierwsze miejsce chyba bardzo zasłużone, nie znam konkurencji, ale ten wpis mnie oczarował :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję dziewczynom:)!
  Praca Kasi G. wzruszyła mnie, no i muszę przyznać, że jest strzałem w dziesiątkę!
  Z kolei rysunek Klaudii świetnie Ciebie obrazuje ;)
  Brawo dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję dziewczynom i oczywiście Tobie - masz wierne czytelniczki! pamiętaj, że zawsze jesteśmy z Tobą! ♥

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad;)